Petőfi
Üdvözöljük Programok Iskola nyitogató 2018

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.30-13.30
pénteken: 7.30-11.30

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Polyák Edit
+36 20/260-28-26

Eseménynaptár

  • nov
    17
    Szülői Munkaközösségi vacsora
  • nov 19
    -
    nov 23
    Egészségnevelési hét
  • nov
    22
    Nyílt tanítási nap az 1. évfolyamon
  • nov
    23
    Nyílt tanítási nap a 2-7. évfolyamon
  • nov
    28
    Az óvó nénik látogatása az első osztályainkban

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

2017/18

  • Iskolai

    Titkos küldetés városismereti séta (október 20.)

    Kiss Petra csapata 5.c 1. hely  
    Baksay Janka csapata 5.c 2. hely  
    Balogh Bence csapata 6.a 3. hely  
     

    Titkos küldetés városismereti séta (november 17.)

    Baksay Janka csapata 5.c 1. hely  
    Bogdány Csenge csapata 6.a 2. hely  
    Furák Szabolcs csapata 5.b 3. hely  
    Juhász Janka Csapata 5.c 3. hely  
    Husvéth Fanni csapata 5.c 3.hely  
     

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai forduló

    5. évfolyam      
    Kiss Kornél Gábor 5.c 1. hely  
    Nagy László 5.c 2. hely  
    Alt Alexandra 5.b 3. hely  
    6. évfolyam      
    Borbély Emese 6.a 1. hely  
    Gedó Brigitta 6.a 2. hely  
    Harmati Helga 6.a 3. hely  
    7. évfolyam      
    Opauszki Norbert 7.c 1. hely  
    Varga Zalán 7.c 2. hely  
    Bereczki Abigél 7.c 3. hely  
    8.évfolyam      
    Szél Miklós 8.c 1. hely  
    Palotai Gitta Dóra 8.c 2. hely  
    Szél Laura Kamilla 8.c 3. hely  

     
  • Városi

    XVI. Honvédelmi haditornát​

    Csapat:   Összetettben  
    Ancsin Réka 8.c 1. hely Felkészítő: Barta Gábor
    Horváth Áron 8.c    
    samu Attila 8.c    
    Szél Miklós 8.c    
    Tóth Péter 8.c    

    "Szenvedélyünk az egészség" városi vetélkedő

    8.c osztály csapata Kárász Kata, Palotai Gitta, Vári Zsófia 1. hely  

    Csabai Kolbászfesztivál ifjúsági kolbászgyúró verseny

    8.c osztály csapata Kárász Kata, Gémes Zsófi, Sebők Réka, Szél Laura 1. hely Felk.: Hagymási Edit
    2.c osztály csapata Kámán László különdíj Felk.: Bordásné Mundrucz Csilla
    8.a osztály csapata Avramucz Dániel, Samu Péter, Szántó Simon, Varga Tamás különdíj Felk: Barta Gábor

    "Te családod hogyan takarítja meg a pénzt?" városi rajzverseny

    Díjazottak      
    Gaál Milán, Lipták Jázmin, Orvos Gréta, Oilán Gréta, Sántha Milán ​3.b Felk.: Szarka Anita  

    "Egészséges ember" városi rajzverseny

    II/a kategória 1-2. évfolyam    
    Vaszkó Jázmin 2.c 3. hely Felk.: László Virág
    III/b kategória 7-8. évfolyam    
    Győri Titanilla 7.a 1. hely Felk.: Szarka Anita

    Horváth János matematikaverseny

    Megosztott 2. helyezés      
    Balogh László 8.a   Felk.:Szántó Mihályné
    Kotroczó Nóra 8.a   Felk.: Szántó Mihálnyé
    Szél Miklós 8.c   Felk.: Varga Tünde
    Megosztott 3. helyezés      
    Baksay Réka 8.a   Felk.: Szántó Mihályné

     
  • Megyei

    Bolyai matematika csapatverseny

    8.a osztály csapata

      2. hely Felk.: Szántó Mihályné
    Baksay Réka, Balogh László, Kotroczó Nóra, Pálfi Petra    
           
    6.a osztály csapata   4. hely Felk.: Rálik Krisztina
    Borbély Emese, Molnár Ákos, Nagy Péter, Varga Roland    
     

    Bolyai anyanyelvi csapatverseny

    8.c A Csapat   1. hely Felk.: Klimaj Klára
    Gémes Zsófia, Horváth Áron Szél Miklós, Vári Zsófia    
           
    5.c Panda Banda   2. hely Felk.: Egriné Szarvas Edit
    Baksay Janka, Kiss Kornél Gábor, Kiss Petra, Nagy László    
           
    4.a Nyelvész Ás(z)ok   4. hely Felk.: Asztalos Erzsébet
    Avramucz Dávid, Farkas Eszter, Makai Márton, Tulkán Tekla    
         
    6.a Nyelvtörők 4. hely Felk.: Palyikné Prónai Melinda
    Borbély Emese, Harmati Helga, Nagy Péter, Szabó Milán    
         
    3.a Gumimacik 6. hely Felk.: Szabóné Varga Edit
    Hering Hanna Noémi, Kiss Tamara, Sánta Máté Dániel, Vakarcs Mátyás    
         
    8.a Gondolkodom 6. hely Felk.: Asztalos Erzsébet
    Baksay Réka, Balogh László, Kiss Blanka, Pálfi Petra Anikó    

    TELC megyei angolverseny

    8. évfolyam      
    Kárász Kata 1. hely Felk.: Hagymási Edit
    Balogh László 3. hely Felk.: Vidóné Tóth Ildikó
    Horváth Áron 4. hely Felk.: Hagymási Edit
  • Országos

     

     

  • Sport

    Diákolimpia - Asztalitenisz Körzeti Döntő - Békéscsaba

    II. korcsoportos leányok egyéni versenye - A kategória 1. hely Tulkán Tekla 4.a
    I-II. korcsoportos leányok egyéni versenye - B kategória 3. hely Nánási Zoé 5.c
      5. hely Szikora Petra 4.c
    I-II. korcsoportos fiúk egyéni versenye - B kategória 2. hely Avramucz Dávid 4.a
      3. hely Kenyeres Zsombor 4.c
      3. hely Zahorán Dávid 5.c
    III-IV. korcsoprtos lányok egyéni versenye 2. hely Kucsera Jázmin 7.b
      3. hely Ancsin Réka 8.c
     

    Futsal Diákolimpia Körzeti Döntő - Békéscsaba

    Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola 3. hely    
    Szántó Zalán 7.c, Ladnyik Péter 7.c, Kiss Tamás 7.b, Szarvas Károly 7.b, Kovács Máté 7.b, Takács Ákos 7.b, Kurucz Ádám 7.b, Tóth Péter 8.c, Sebők Vilmos 8.c, Mokos Olivér 8.c, Nagy Gothárd 8.b