Petőfi
Üdvözöljük Programok Iskola nyitogató 2018

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.30-13.30
pénteken: 7.30-11.30

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Polyák Edit
+36 20/260-28-26

Eseménynaptár

  • nov
    17
    Szülői Munkaközösségi vacsora
  • nov 19
    -
    nov 23
    Egészségnevelési hét
  • nov
    22
    Nyílt tanítási nap az 1. évfolyamon
  • nov
    23
    Nyílt tanítási nap a 2-7. évfolyamon
  • nov
    28
    Az óvó nénik látogatása az első osztályainkban

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

Tanáraink

A NEVELŐTESTÜLET NÉVSORA

 

NÉV

SZAK

FOGADÓÓRÁK
"A hét" "B hét"
Papp-Jóljárt Gyöngyi igazgató, biológia hétfő 13:00-14:00 hétfő 13:00-14:00
Klimaj Klára igazgatóhelyettes, magyar nyelv és irodalom szerda 9:00-10:00 szerda 9:00-10:00
Szántó Mihályné igazgatóhelyettes, matematika kedd 9:00-10:00 kedd 9:00-10:00
Asztalos Erzsébet tanító, magyar nyelv és irodalom csütörtök 11:00-12:00 csütörtök 9:00-10:00
Bálint Zoltánné tanító csütörtök 10:00-11:00 csütörtök 10:00-11:00
Bányainé Kun Marianna fejlesztő pedagógus    
Barta Gábor technika, informatika, erkölcstan péntek 13:00-14:00 csütörtök 10:00-11:00
Bartáné Csete Zsuzsa tanító szerda 12:00-13:00 szerda 12:00-13:00
Bende Róbert vizuális kultúra, mozgókép és médiaismeret    
Benedekné Fekete Gabriella tanító hétfő 11:00-12:00 csütörtök 11:00-12:00
Bereczkiné Bujdosó Anita tanító, magyar nyelv és irodalom szerda 10:00-11:00 csütörtök 8:00-9:00
Bernátné Valastán Sylvia tanító, ének-zene csütörtök 10:00-11:00 csütörtök 10:00-11:00
Bordásné Mundrucz Csilla magyar nyelv és irodalom, történelem, erkölcstan hétfő 9:00-10:00 kedd 9:00-10:00
Bozó Attila angol kedd 9:00-10:00 csütörtök 9:00-10:00
Bozóné Leszkó Katalin tanító hétfő 12:00-13:00 hétfő 12:00-13:00
Dr. Leszkóné Végh Zsuzsanna tanító kedd 11.00-12:00 kedd 11:00-12:00
Dusa Katalin tanító kedd 12:00-13:00 hétfő 12:00-13:00
Egriné Szarvas Edit magyar nyelv és irodalom hétfő 11:00-12:00 csütörtök 11:00-12:00
Ficzere Enikő informatika kedd 11:00-12:00 csütörtök 12:00-13:00
Gáborné Nédó Anikó tanító kedd 12:00-13:00 csütörtök 11:00-12:00
Greksza Attiláné ének-zene, erkölcstan, könyvtáros, gyermek- és ifjúségvédelmi koordinátor csütörtök 12:00-13:00 csütörtök 12:00-13:00
Hagymási Edit angol kedd 9:00-10:00 szerda 13:00-14:00
Hegedűs József történelem, testnevelés hétfő 10:00-11:00 hétfő 8:00-9:00
Hegedűs Józsefné tanító szerda 13:00-14:00 szerda 13:00-14:00
Hegedűsné Czanik Anita tanító csütörtök 13:00-14:00 csütörtök 13:00-14:00
Horváth Eleonóra tanító szerda 9:00-10:00 szerda 11:00-12:00
Kiszelyné Kór Márta tanító csütörtök 11:00-12:00 hétfő 10:00-11:00
Kopanyicza Edit tanító csütörtök 12:00-13:00 szerda 11:00-12:00
Krett Attiláné tanító kedd 10:00-11:00 csütörtök 9:00-10:00
Lipták Pikó Nikolett gyógypedagógus hétfő 10:00-11:00 hétfő 11:00-12:00
Mahler Hajnalka matematika, kémia, informatika csütörtök 10:00-11:00 kedd 10.00-11.00
Mézesné Tulkán Anikó tanító, testnevelés péntek 10:00-11:00 szerda 11:00-12:00
Molnárné Medvegy Réka tanító kedd 9:00-10:00 csütörtök 11:00-12:00
Nagy Sándor testnevelés csütörtök 11:00-12:00 csütörtök 11:00-12:00
Pál Tamásné Lázár Ildikó angol szerda 12:00-13:00 péntek 12:00-13:00
Palyikné Prónai Melinda magyar nyelv és irodalom kedd 10:00-11:00 szerda 10:00-11:00
Pflanznerné Nánási Tünde matematika, fizika csütörök 11:00-12:00 péntek 9:00-10:00
Rálik Krisztina matematika, kémia hétfő 10:00-11:00 szerda 11:00-12:00
Sas Dániel testnevelés szerda 11:00-12:00 szerda 11:00-12:00
Szabados Renáta földrajz, természetismeret péntek 10:00-11:00 szerda 9:00-10:00
Szabóné Varga Edit tanító, történelem csütörtök 12:00-13:00 kedd 10:00-11:00
Szarka Anita tanító csütörtök 10:00-11:00 hétfő 9:00-10:00
Tamásné Győri Zita Katalin testnevelés, biológia csütörtök 10:00-11:00 csütörtök 10:00-11:00
Tóth Éva tanító csütörtök 13:00-14:00 hétfő 11:00-12:00
Ujváriné Ásványi Mariann tanító hétfő 11:00-12:00 hétfő 11:00-12:00
Várai Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom, történelem szerda 11:00-12:00 hétfő 12:00-13:00
Varga Tünde matematika, testnevelés, informatika szerda 11.00-12:00 szerda 8:00-9:00
Vidóné Tóth Ildikó angol csütörtök 12:00-13:00 csütörtök 12:00-13:00
Zalay Ágnes tanító csütörtök 11.00-12:00 szerda 11:00-12:00

A NEVELŐ ÉS OKTATÓ MUNKÁT SEGÍTŐK NÉVSORA

NÉV
MUNKAKŐR
Davies Ibolya pedagógiai asszisztens
Korcsok Éva iskolatitkár
Rábai Gabriella könyvtáros
Szabó Ágnes iskolatitkár
Szabó Zsolt rendszergazda

ISKOLAPSZICHOLÓGUS

NÉV
FOGADÓÓRA
Nyíri Sándor Szerda 16:00-17:00