Petőfi
Üdvözöljük Beiskolázási információk Tanítók Szülői értekezlet

ALAPÍTVÁNY

Kedves Szülők! Kedves Támogatóink!

Szívesen fogadjuk az 1%-os felajánlásaikat iskolánk alapítványa számára!

A Petőfi Utcai Általános Iskoláért Alapítvány
18387586-1-04

MENZA ügyintézés

hétfőtől-csütörtökig: 7.45-15.15
pénteken: 7.45-13.00

ebédfizetési napokon:
7.00-10.00 és 15.00-17.00

Kiss Renáta
+36 20/260-28-26

Támogatóink

mentorhalo hatartalanul ekreta

Csabai Kulturális Játékok 2017.

Kulturális versenysorozat eredményei:

József Attila Városi Szavalóverseny
5-6. évfolyam:
II. helyezés: Balog Zalán 6.c
Felkészítő tanár: Bordásné Mundrucz Csilla
III. helyezés: Bogdány Csenge 5.a
Felkészítő tanár: Palyikné Prónai Melinda
7-8. évfolyam:
III. helyezés: Domokos Mercédesz 7.b
Felkészítő tanár: Várai Zsuzsanna
Különdíjas: Vincze Rebeka Pálma 8.a
Felkészítő tanár: Bordásné Mundrucz Csilla
 
Városi Általános Iskolai Prózamondó Verseny
7-8. évfolyam:
II. helyezés: Szilágyi Léda 8.c
Felkészítő tanár: Egriné Szarvas Edit
 
Városi Mesemondó Verseny
1-2. évfolyam:
II. helyezés: Kurucz Lili 1.b

Felkészítő tanár: Dusa Katalin
3-4. évfolyam:
III. helyezés: Kiss Petra 4.c
Felkészítő tanár: Hegedűsné Czanik Anita

Városi Könyvtárhasználati Vetélkedő
III. helyezés: Gálik Edina 8.b, Domokos Mercédesz 7.b, Juhász György 8.a
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné

Városi Rejtvényfejtő Verseny
3-4. évfolyam:
II. helyezés: Baksay Janka 4.c
5-6. évfolyam:
II. helyezés: Varga Zalán 6.c
Felkészítő tanár: Rábai Gabriella Teodóra
 
Városi Népdaléneklési Verseny
1-2. évfolyam:
Szóló kategória:
Szűcs Benkő 2.b ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Bernátné Valastyán Sylvia
 
Csoportos kategória:
1.c osztály csoportja EZÜST minősítés
Felkészítő tanár: Bartáné Csete Zsuzsanna
 
3-4. évfolyam:
Szóló kategória:
Parászka Nóra 3.a KIEMELT ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Kiszelyné Kór Márta
 
Csoportos kategória:
3.c osztály csoportja KIEMELT ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Krett Attiláné
 
5-6. évfolyam:
Szóló kategória:
Vas Hajnalka 5.b EZÜST minősítés
Felkészítő tanár: Bernátné Valastyán Sylvia
 
Csoportos kategória:
5.a osztály csoportja ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné
 
7-8. évfolyam:
Szóló kategória:
Vári Zsófia 7.c ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné
 
Csoportos kategória:
7.c osztály csoportja ARANY minősítés
Felkészítő tanár: Greksza Attiláné

Képek megtekinthetőek a galériában vagy IDE kattintva!